Twój koszyk jest pusty
Twój schowek jest pusty

Porady

Modna aranżacja okien w nowoczesnym salonie

15-08-2015
Bardzo istotną rolę w każdym salonie odgrywa okno, a dokładnie aranżacja okienna. Bardzo często to ona nadaje tonu całej aranżacji pomieszczenia. Poznaj modne aranżacje okien w nowoczesnym salonie.

Kwiaty w oknie, kierunek okna

12-08-2015
Dbanie o odpowiedni wystrój okna jest istotne, ponieważ często okno skupia całą uwagę w aranżacji wnętrza. Ciekawe zasłony i ozdobne firany są doskonałym rozwiązaniem, które warto wzbogacić ulubionymi kwiatami.

Istotna rola okna w historii i sztuce

07-08-2015
Okna pełnią bardzo ważną rolę w każdym pomieszczeniu. To właśnie dzięki nim posiadamy odpowiedni dostęp do świeżego powietrza i światła naturalnego. W historii i sztuce okna odgrywały nie mniejsza rolę niż w życiu codziennym.

Historia okna, ciekawostki i informacje

03-08-2015
Każdy budynek posiada, co najmniej kilka okien. Spełniają one bardzo istotną rolę w każdym domu, a dodatkowo często spełniają funkcję dekoracyjną. Niemniej jednak okna nie zawsze wyglądały tak, jak teraz.

Alternatwa firanek, co zamiast firanek?

30-07-2015
Piękne białe firanki już od lat królują w polskich oknach. Niemniej jednak zostają powoli wypierane przez bardziej praktyczne i uniwersalne rozwiązania. Co może być alternatywą dla firanek i jakie rozwiązanie wybrać dla siebie?

Jakie wybrać firanki do nowoczesnej kuchni - zasłony i firany do kuchni

27-07-2015
Kuchnia jest pomieszczeniem nazywanym często sercem domu. To w nim oprócz przygotowania posiłków, wielu domowników lubi spędzać czas. Ze względu na swoje wielofunkcyjne zastosowanie staramy się, by w kuchni było zawsze ładnie i przytulnie.

Wystrój okna a wielkość pomieszczenia

26-07-2015
Aranżacja okna to element, który istotnie wpływa na charakter wystroju całego pomieszczenia. Dobór adekwatnych dekoracji okiennych potrafi sprawić, iż wnętrz zyska niepowtarzalnego wyglądu.

Rolety shutters, żaluzje czy tradycyjne rolety - co wybrać?

24-07-2015
Osłonny okienne to elementy, dające możliwość swobodnego kontrolowania stopnia nasłonecznienie we wnętrzu. Ich zasadniczą funkcją jest ochrona pomieszczenia przed przegrzaniem.
1  2  3  4  5